Expres.png
REKLAMOWEGO (3).png

DRODZY KLIENCI I CZYTELNICY

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnej społeczności. W naszej gazecie z jednej strony przedsiębiorcy i usługodawcy reklamują się w profesjonalny i atrakcyjny sposób, z drugiej strony mieszkańcy znajdują najbardziej wiarygodne, sprawdzone informacje o firmach i interesujących produktach. 
Staramy się pomagać lokalnej społeczności sprawdzając rzetelność naszych reklamodawców i ułatwiając kontakt pomiędzy nimi a potencjalnymi klientami, docierając do najdalszych zakątków powiatu leszczyńskiego.
Chcemy żeby Express Reklamowy stał się liderem na rynku lokalnych gazet ogłoszeniowo-reklamowych zarówno pod względem ilości ogłoszeń jak również czytelników. Bardzo zależy nam na sukcesach sprzedażowych reklamodawców oraz na satysfakcji osób, które zakupiły produkty lub usługi.
Przygotowujemy zindywidualizowaną ofertę reklamową z myślą o mikro- jak i dużych firmach. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej korzyści daje reklama długoterminowa, a my przy umowie od 3 emisji dodajemy atrakcyjny marketingowy prezent.
Życzymy reklamodawcom i reklamobiorcom  Expersa Reklamowego wielu sukcesów zawodowych i osobistych, przy naszym znaczącym udziale.

CENNIK

CENNIK UMIESZCZENIA OGŁOSZENIA REKLAMOWEGO (2).png
  • Instagram
  • Facebook Social Ikona